Strona główna » Zapisy » Pracownicy

Konsultacje prowadzących:


ImięNazwiskoPokójKonsultacje
Tieto
-00
-01
-05
Grażyna Antczak
Marek Arendarczyk
Krystian Bacławski324wtorek 14-16
Anna Bartkowiak245wtorek godz. 16-17 proszę się zapowiedzieć mailem
Marcin Bieńkowski343Wtorki 9:15-10:00, proszę zapowiadać się mailem.
Małgorzata Biernacka339czwartek 10-12 (Proszę o wcześniejsze zapowiadanie wizyty emailem.)
Dariusz Biernacki242Czwartek 14:00-15:30. Możliwe są również inne terminy po uzgodnieniu przez e-mail.
Szymon Boniecki404
Jacek Brona
Dariusz Buraczewski907 IM
Jarosław Byrka343Czwartek od 12 do 14 (prosze o kontakt przez e-mail dzien wczesniej)
BZWBK
Witold Charatonik347wtorek 14-16 (semestr letni 2017/18)
Błażej Chęciński
Dorota Chmielewska-Łuczak
Jan Chorowski203Wt 2-4 lub po zapisach przez https://calendar.google.com/calendar/selfsched?sstoken=UUtYVm5mOVkxUVRNfGRlZmF1bHR8ZmJjZmRiMzU4ODA0NDAyYTYzOTZiZjNjY2Y2ZDQwODk
Filip Chudy232Po wcześniejszym uzgodnieniu mailem.
Rafał Cieślak
Andrzej Dąbrowski
Krzysztof Dębicki
Jean Marie de Nivelle326Tuesdays 14.00-16.00. (Other times is also possible. Please ask by email.)
Instytut Fizyki Doświadczalnej
Bartłomiej Dudek327Poniedziałki 12.15-14.00. W miarę możliwości, proszę też o wcześniejszy kontakt meilowy.
Szymon Dudycz232
Patryk Filipiak338wtorek 12-14
Julian Furtak
Michał Gańczorz232Środa 14-16, proszę o uzgodnienie dokładnej godziny mailem
Paweł Garncarek340Czwartki 14:00-16:00
Paweł Gawrychowski343Czwartki 16:15-18:00.
Pratik Ghosal
Mariusz Gil0
Jakub Gismatullin
Tomasz Gogacz336środa 12-13
Mateusz Gołębiewski
Franciszek Gołek
Przemysław Gospodarczyk240umówiony termin
Leszek Grocholski236środa godz 8:15 - 9:00, godz 18:00 - 18:45 Mile widziane poinformowanie poprzez e-mail o planowanym przyjściu na konsultacje.
Miłosz Grodzicki
Ewa Gurbiel202poniedziałek, 10:30 - 12: 00
Aleksander Iwanow
Dariusz JackowskiCeTACzwartek 12-14
Wojciech Jedynak323Poniedziałki 16-18.
Artur Jeż342Środa 12:15-14:00, 342.
Łukasz Jeż323czw 16:15-17:00, 323; w razie potrzeby dłużej lub w innych terminach
Michał Jurczyszyn
Tomasz Jurdziński245Poniedziałek, 14:15-15:00 Czwartek, 11:15-12:00
Piotr Jurek
Adam Kaczmarek202Czwartek 12-14 (Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)
Przemysława Kanarek305w semestrze zimowym 2015/16 konsultacje mam w terminach: wt. 11-12, cz. 11-12; w razie potrzeby można umówić się też na inny termin przez e-mail (generalnie preferuję wtorki i czwartki)
Witold Karczewski239Środa, 14-16
Michał Karpiński325
Emanuel Kieroński304wtorki 9.15-10.00 czwartki 12.15-13.00
Andrzej Kisielewicz509 IM
Wojciech Kleszowski324wtorek 12.15-14.15
Antoni Kościelski311sem. letni 2018: wtorki, 14.15 - 15.00, środy, 11.30 - 12.15, piątki, 12.15 - 13.00.
Jakub Kowalski324Proszę o poinformowanie e-mailem.
Artur Kraska323mailowo
Robert Kraus
Andrzej Krawczyk
Ilona Królak
Krzysztof Krupiński
Yuriy Kryakin714 Inst. Matem.czw. 12-13 pok. 714
Anna Krystek
Andrzej Krzywda
Maciej Kuchowicz
Adam Kunysz342
Witold Kwaśnicki
Adrian Łańcucki202wtorek 10:15 - 12:00 (proszę umawiać się przez e-mail)
Mateusz Lewandowski204wtorki 14-16 lub po umówieniu się poprzez e-mail
Stanisław Lewanowicz243poniedziałek, czwartek 14.15-15.00
Rafał Lipniewicz
Aleksandra Lis
Krzysztof Loryś346Poniedziałek 16.15-17.00 Środa 12.15-13.00 Inne dni: po umówieniu się (poprzez emai)
Andrzej Łukaszewski337Śro. 13:15-14:00 (proszę o wcześniejsze powiadomienie mailem) w innych terminach po uzgodnieniu mailem.
Mateusz Machaj
Jan Marcinkowski204
Jerzy Marcinkowski345czwartek od 4 po południu
Mateusz Markiewicze-mail: mmarkiewicz@cs.uni.wroc.pl
Leszek Markowski0
Marek Materzok336piątek 12-14 lub umówiony termin
Francho Melendez338Czwartek 16:00 - 18:00.
Jakub Michaliszyn336środa 12-13 czwartek 9-10
Marcin Młotkowski303czwartek 10:15-12:00
Ireneusz Morawski
Piotr Nalewaja
Rafał Nowak240wt, godz. 10-12
Wioletta Nowak
Krzysztof Nowicki325
Marek Nowicki
Michał Olech
Grzegorz Olender
Tomasz Ossowski
Jan Otop336wtorek 12-14 Proszę o wcześniejsze umówienie się mailem.
Leszek Pacholski306wtorek, 9:00 - 10:00 czwartek, 14:00 - 15:00
Maciej Pacut340
Katarzyna Paluch304środy 14.15-15.30, inne terminy po uzgodnieniu przez e-mail
Maciej Paluszyński
Witold Paluszyński
Krzysztof Piecuch325Ustalimy na zajęciach
Barbara Pieczyrak
Marek Piotrów348wt 14:15-15:00, czw. 11:15-12:00 - najlepiej zapowiedzieć się przez email
Maciej Piróg305
Łukasz Piwowar337środa 14:15-16:00, p.337
Zdzisław Płoski236W czwartki, od godziny 13:08 do 14:00, w piątki, od godziny 12 do 12:44, lub wedle potrzeb, jeśli potrzeby zostaną zidentyfikowane i zakomunikowane z odpowiednim wyprzedzeniem.
Dorota Podsiadła0
Piotr Polesiuk
Gabriela PrzesławskaWPAiE Instytut Nauk Ekonomicznych U.Wr., ul. Uniwersytecka 22/26 środa godz. 12.30-14.30 pokój 204C
Stanisław Przytocki
Paweł Rajba
Michał Różański202środa 13-15
Edyta Rutkowska-Tomaszewska
Bartosz Rybicki327Wtorek 16:30 - 18. Proszę o wcześniejsze uprzedzenie mailem.
Paweł Rychlikowski302 Konsultacje w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 będą we wtorki w godzinach 14-16.
Paweł Rzechonek339wtorek 11-13
Paweł Schmidt323https://sites.google.com/a/cs.uni.wroc.pl/ps/home/dydaktyka
Katarzyna SerafińskaInst.Psychologii
Filip Sieczkowski308wtorki, 15–17 lub w innym terminie po uzgodnieniu przez email
Arkadiusz Sieroń0
Anna Smolińska
Maciej Sobczak
Paweł Sołtysiak
Krzysztof Sornat325poniedziałek, 15.00-17.00, po wcześniejszym umówieniu się poprzez e-mail
Zdzisław Spławski311Czwartki godz.14-15 (konieczne jest wcześniejsze powiadomienie).. Możliwe są też inne terminy po uzgodnieniu za pomocą poczty elektronicznej.
Grzegorz Stachowiak312czwartek 14-16
Łukasz Starba
Damian Straszak342Doktorant 2013
Meesum Syed Mohammad0
Administrator Systemu
Andrzej Szczepkowicz
Rafał Szukiewicz
Adam Szustalewicz203poniedziałek 12.15 - 14
Marek Szykuła312Poniedziałek 14:15--16:00. Proszę o powiadomienie e-mailem.
Kamil Tabiś
Krzysztof Tabisz
Jakub Tarnawski
Tomasz Truderung
Roman Urban
Vacat
Roman Wencel
Monika Wichłacz
Paweł Wieczorek340umówiony termin
Piotr Wieczorek338proszę o umówienie się e-mailem - sugerowany termin śr 10-11.30, ale możliwe są też inne - pisząc mejla najlepiej zaproponować kilka do wyboru
Marcin Wiejak
Tomasz Wierzbicki303
Piotr WiórekWPAiE p.110, bud. AZakład Prawa Gospodarczego i Handlowego Instytut Prawa Cywilnego Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski
Piotr Witkowski311środa, 10-12
Marcin Włodarczakmail.
Piotr Wnuk-Lipiński203wtorek, 13.00 - 14.00, czwartek, 15.00 - 16.00, możliwe inne terminy po ustaleniu emailem
Mieczysław Wodecki242wtorek, 10.00-12.00
Katarzyna Wodzyńska
Paweł Woźny243wtorki, czwartki, 9.15-10.00
Michał Zapotoczny202wtorek 14-16 (proszę o wcześniejszy mail)
Paweł Zawiślak
Klara Zielińska
Wiktor Zychla302Lato 2017/2018: wtorek, 16:00 - 17:30

Lista pracowników