Strona główna » Zapisy » Pracownicy

Konsultacje prowadzących:


ImięNazwiskoPokójKonsultacje
Tieto
-00
Grażyna Antczak
Marek Arendarczyk
Krystian Bacławski324środa 14-18 (po uprzednim umówieniu się drogą elektroniczną)
Bartosz Bednarczyk325Piątek 10:00-12:00 po wcześniejszym umówieniu się mailem. Możliwy również inny termin: w czwartek lub piątek na prośbę studenta.
Marcin Bieńkowski343Bezpośrednio po wykładzie z Sieci komputerowych (środa, 12:00). Inne terminy też możliwe, proszę pytać mailowo.
Małgorzata Biernacka339wtorek 10-12 Proszę o wcześniejsze zapowiadanie wizyty emailem.
Dariusz Biernacki242Środa 14:00-16:00. Możliwe są również inne terminy po uzgodnieniu przez e-mail.
Szymon Boniecki404
Jacek Brona
Dariusz Buraczewski907 IM
Jarosław Byrka244Czwartek od 10 do 12 (prosze o kontakt przez e-mail dzien wczesniej)
BZWBK
Witold Charatonik347środa 13-15 (semestr letni 2018/19)
Błażej Chęciński
Dorota Chmielewska-Łuczak
Jan Chorowski203Czw 10-12 lub po zapisach przez https://calendar.google.com/calendar/selfsched?sstoken=UUtYVm5mOVkxUVRNfGRlZmF1bHR8ZmJjZmRiMzU4ODA0NDAyYTYzOTZiZjNjY2Y2ZDQwODk
Filip Chudy326Po uprzednim umówieniu mailem.
Rafał Cieślak
Andrzej Dąbrowski
Krzysztof Dębicki
Jean Marie de Nivelle326Tuesdays 14.00-16.00. (Other times is also possible. Please ask by email.)
Instytut Fizyki Doświadczalnej
Tomasz Drab340zwyczajnie we środy między 9:30 a 11:30; mile widziana zapowiedź mejlem
Bartłomiej Dudek327
Szymon Dudycz326Wtorki 14-15, można się umawiać na inne terminy.
Robert Ferens305Proszę o wcześniejsze umówienie się e-mailem. Najdogodniejsze godziny: śr. 10-14, czw. 12-14
Patryk Filipiak338wtorek 12-14
Julian Furtak
Michał Gańczorz327Środa 14-16, proszę o uzgodnienie dokładnej godziny mailem
Paweł Garncarek340Czwartki 14:00-16:00
Paweł Gawrychowski343Wtorki 16:15-18:00.
Pratik Ghosal324Wednesday, 10.15-12.00
Mariusz Gil0
Jakub Gismatullin
Mateusz Gołębiewski
Franciszek Gołek
Przemysław Gospodarczyk240umówiony termin
Leszek Grocholski236ŚRODA godz 8:00 - 8:45 oraz godz 18:00 - 18:45. Mile widziane poinformowanie poprzez e-mail o planowanym przyjściu na konsultacje.
Miłosz Grodzicki
Piotr Imbierowicz--
Aleksander Iwanow
Dariusz JackowskiCeTACzwartek 12-14
Wojciech Janczewski--
Wojciech Jedynak323Poniedziałki 16-18.
Artur Jeż342Środa 12:15-14:00, 342.
Łukasz Jeż323wtorki i piątki 12:15-13:00; możliwe inne terminy; proszę uprzedzać emailem
Michał Jurczyszyn
Tomasz Jurdziński245Poniedziałek, 14:15-15:00 Czwartek, 11:15-12:00
Piotr Jurek
Adam Kaczmarek202Czwartek 12-14 (Proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)
Witold Karczewski239Środa, 16.15-18.00
Michał Karpiński325
Emanuel Kieroński304Czwartki 10.15-12.00
Andrzej Kisielewicz509 IM
Wojciech Kleszowski324wtorek 12.15-14.15
Antoni Kościelski311sem. letni 2018/19: wtorki, 13.15-14.00, czwartki, 14.15-15.00, dodatkowe informacje na stronie www.
Michał Kowalczykiewicz--
Jakub Kowalski324Proszę o poinformowanie e-mailem.
Artur Kraska204środa 12-14 (wcześniej należy poinformować mnie mailowo)
Robert Kraus
Andrzej Krawczyk
Ilona Królak
Krzysztof Krupiński
Yuriy Kryakin714 Inst. Matem.czw. 12-13 pok. 714
Anna Krystek
Andrzej Krzywda
Maciej Kuchowicz
Adam Kunysz342Piątki 12:15-14:00. Inne terminy też możliwe.
Jakub Kuś
Witold Kwaśnicki
Adrian Łańcucki202wtorek 10:15 - 12:00 (proszę umawiać się przez e-mail)
Paweł Laskoś-Grabowski240Poniedziałki, godz. 17–18. Gdyby w szczególnych przypadkach konieczne były konsultacje w innym terminie, jak również w okresie wolnym od zajęć dydaktycznych, proszę umawiać się, np. przez e-mail.
Marcin Łazarz0-
Wojciech Leśniewski125
Mateusz Lewandowski204wtorki 14-16 lub po umówieniu się poprzez e-mail
Rafał Lipniewicz
Aleksandra Lis
Piotr Lisowski--
Krzysztof Loryś346Wtorek 18-19 Środa 18-19
Andrzej Łukaszewski337Poniedziałek 14:15-16:00 (proszę o wcześniejsze powiadomienie mailem), w innych terminach po uzgodnieniu mailem.
Mateusz Machaj
Jan Marcinkowski204
Jerzy Marcinkowski345środa, od 2 po południu
Mateusz Markiewicze-mail: mmarkiewicz@cs.uni.wroc.pl
Leszek Markowski0
Marek Materzok336piątek 12-14 lub umówiony termin
Syed Mohammad Meesum0
Francho Melendez338Czwartek 16:00 - 18:00.
Jakub Michaliszyn336🍂 Poniedziałki w godzinach ustalanych indywidualnie 🍂
Marcin Młotkowski303poniedziałek 10:15-12:00
Ireneusz Morawski
Rafał Nowak240wt, godz. 10-12
Wioletta Nowak
Krzysztof Nowicki325termin ustalany indywidualnie, poprzez email (knowicki@cs.uni.wroc.pl)
Marek Nowicki
Michał Olech
Grzegorz Olender
Tomasz Ossowski
Piotr Ostropolski-Nalewaja
Jan Otop336Poniedzałek 10-12 Proszę o wcześniejsze umówienie się mailem.
Leszek Pacholski306wtorek, 9:00 - 10:00 czwartek, 14:00 - 15:00
Maciej Pacut340
Katarzyna Paluch304środy 14.15-15.30, inne terminy po uzgodnieniu przez e-mail
Maciej Paluszyński
Krzysztof Piecuch325Ustalimy na zajęciach
Barbara Pieczyrak
Marek Piotrów348wt 15:15-16:00, śr. 14:15-15:00 - najlepiej zapowiedzieć się przez email
Maciej Piróg307
Łukasz Piwowar337wtorek 14:15-16:00, p.337
Zdzisław Płoski236W czwartki, od godziny 14 do 14:44; uprasza się o powiadomienie listelem o zamiarze przyjścia.
Dorota Podsiadła0
Karol Pokorski327czwartki 15.00-16.00
Piotr Polesiuk338wtorek, 10-12
Gabriela PrzesławskaWPAiE Instytut Nauk Ekonomicznych U.Wr., ul. Uniwersytecka 22/26 środa godz. 12.30-14.30 pokój 204C
Stanisław Przytocki
Mateusz Pyzik
Paweł Rajba239Przed lub po zajęciach. Proszę o uprzedni kontakt poprzez e-mail
Michał Różański202środa 13-15
Edyta Rutkowska-Tomaszewska
Bartosz Rybicki327Wtorek 16:30 - 18. Proszę o wcześniejsze uprzedzenie mailem.
Paweł Rychlikowski302Konsultacje w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 będą we wtorki w godzinach 14-16.
Paweł Rzechonek339wtorek 11-13
Paweł Schmidt323
Katarzyna SerafińskaInst.Psychologii
Filip Sieczkowski308wiosna '19: wtorki po wykładzie z MP (15–17)
Arkadiusz Sieroń0
Jakub Smajek--
Anna Smolińska
Maciej Sobczak
Paweł Sołtysiak
Krzysztof Sornat325poniedziałek, 15.00-17.00, po wcześniejszym umówieniu się poprzez e-mail
Zdzisław Spławski311Czwartki godz.14-15 (konieczne jest wcześniejsze powiadomienie).. Możliwe są też inne terminy po uzgodnieniu za pomocą poczty elektronicznej.
Grzegorz Stachowiak312wtorek 14-16
Łukasz Starba
Damian Straszak342Doktorant 2013
Witold Świątkowski--
Administrator Systemu
Andrzej Szczepkowicz
Rafał Szukiewicz
Adam Szustalewicz203poniedziałek 12.15 - 14
Marek Szykuła312Wtorek 15:15 -- 16:00, środa 15:15 -- 16:00; proszę o powiadomienie e-mailem.
Kamil Tabiś
Krzysztof Tabisz
Jakub Tarnawski
Artur Trembułowicz-
Tomasz Truderung
Roman Urban
Przemysław Uznański323Czwartek 14-16 (bardzo proszę się zapowiedzieć mailem)
Vacat
Mateusz Wasylkiewicz305-
Roman Wencel
Monika Wichłacz
Paweł Wieczorek340umówiony termin
Piotr Wieczorek338Proszę o umówienie się e-mailem, preferowane terminy: środa 10-11, czwartek 12-13.
Marcin Wiejak
Tomasz Wierzbicki303Wtorki 18:15–20:00 po wcześniejszym umówieniu pocztą elektroniczną.
Piotr WiórekWPAiE p.110, bud. AZakład Prawa Gospodarczego i Handlowego Instytut Prawa Cywilnego Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski
Piotr Witkowski311piątek 11-12 (zawsze) środa 13-14 (po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym)
Marcin Włodarczakmail.
Piotr Wnuk-Lipiński203wtorek, 18.00 - 19.00, czwartek, 15.00 - 16.00, mile widziany wcześniejszy kontakt emailem
Mieczysław Wodecki242wtorek, 10.00-12.00
Katarzyna Wodzyńska
Paweł Woźny243wtorki, 9.15-10.00 (inne terminy - po umówieniu)
Michał Zapotoczny202wtorek 12-14 (proszę o wcześniejszy mail)
Paweł Zawiślak
Klara Zielińska
Wiktor Zychla302Lato 2018/2019: wtorek 14:15-15:45.

Lista pracowników