System zapisów


Wejście do Systemu zapisów:
Zapisywanie się na zajęcia:

Wybieramy "Przedmioty".Wybieramy interesujący nas przedmiot (w tym miejscu warto użyć filtrów znajdujących się w górnej części ekranu).Wybieramy przycisk "Zapisz" przy interesującej nas grupie(po zapisaniu się na zajęcia pomocnicze - np. ćwiczenia czy pracownię, zostaniemy automatycznie zapisani na wykład).Z zajęć można wypisać się wybierając przycisk "Wypisz".
Wyświetlanie swojego planu zajęć:

Wybieramy "Plan zajęć"Tak powinien wyglądać plan:Plan zajęć można pobrać w formacie ical (Eksport planu zajęć).

Prototyp planu:

Prototyp planu służy do wygodnego planowania swoich zajęć. Korzystając z dostępnych filtrów można wyświetlać wybrane grupy przedmiotów lub konkretne przedmioty.

Wybieramy "Prototyp planu":Możemy w nim wybrać pewne przedmioty:Które wyświetlą się w prototypie. Możemy teraz je przypiąć - jest to jedynie informacja dla użytkownika o tym, że ten przedmiot uważa za interesujący, NIE JEST równoważna z zapisaniem się na zajęcia. Przedmioty można przypinać przed otwarciem zapisów.Można się też zapisywać na przedmioty(po otwarciu zapisów), używając ikonki długopisu:Zablokowanie planu - nie można po nim dokonywać zmian w planie(zabezpieczenie przed przypadkowym wypisywaniem się z zajęć). Blokujemy jedynie interfejs użytkownika, jeżeli jest on zapisany do kolejki, to system przepisze go do grupy gdy zwolni się w niej miejsce. Plan można też samemu odblokować.Wyświetlanie planu pracownika:

Wybieramy "Pracownicy":Wybieramy interesującego nas pracownika:Oglądamy jego plan:Wyświetlanie planu studenta:

Wybieramy "Studenci":Wybieramy interesującego nas studenta:Oglądamy jego plan: