Strona główna » Ocena zajęć

Zasady oceny

  1. Cele

    Ocena zajęć ma na celu w pełni anonimowe zebranie informacji na temat zajęć prowadzonych w Instytucie Informatyki UWr. Posiadając takie informacje, jesteśmy w stanie pracować nad poprawą jakości naszych studiów.

  2. Przebieg

    Student po zalogowaniu powinien pobrać klucze, które umożliwią mu wypełnienie ankiet oceniających zajęcia, na które był zapisany w danym semestrze. Klucze (które są fragmentem tekstu) są tworzone przez aplikację działającą po stronie klienta i nie są w żaden sposób powiązane z użytkownikiem. Należy je skopiować z okna przeglądarki i zapisać w bezpiecznym miejscu. W czasie, gdy ocena jest aktywna, każdy użytkownik może, używając swoich kluczy, dokonać oceny (oczywiście bez logowania się do systemu). Operację tę można wykonywać wielokrotnie, dodając nowe oceny i ewentualnie zmieniając swoje poprzednie wpisy.

  3. Bonus

    Każdy udział w ocenie daje *24 godzinny bonus* do otwarcia zapisów na zajęcia w kolejnym roku akademickim (maksymalnie 48 godzin). Ponieważ ocena jest anonimowa, nie jesteśmy w stanie zapamiętać rzeczywistego udziału w ocenie, pamiętamy zatem jedynie fakt pobrania kluczy -- niemniej jednak gorąco apelujemy, by każdy pobierający klucze rzeczywiście je wykorzystał do przeprowadzenia oceny.