Projekt: Rozwój Systemu Zapisów

Opiekun Paweł Laskoś-Grabowski
Liczba godzin 30 (prac.)
Rodzaj Projekt

W ramach projektu grupa studentów rozwija istniejący System Zapisów na zajęcia: ulepsza istniejące funkcjonalności, usuwa niepotrzebne i wprowadza nowe. System Zapisów napisany jest w Pythonie z użyciem framework-u Django, a elementy front-endowe zazwyczaj powstają w TypeScript'cie. Jednakowoż znajomość tych technologii nie jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w projekcie. Oczekuje się od studentów raczej gotowości do zanurzenia się w dużym, istniejącym projekcie, rozpoznania terenu i wykonywania w nim zadań. Przedmiot zalicza wymaganie projektu zespołowego. Można uczestniczyć w nim wielokrotnie. Przedmiot planowany jest w formie zdalnej z wykorzystaniem standardowych narzędzi. Praca zespołowa studentów oparta jest na GitHubie (issue, pull-request, code-review), a bieżąca komunikacja jest asynchroniczna (z wykorzystaniem komunikatora). Dodatkowo co tydzień będziemy synchronizować się na **zdalnych** spotkaniach.