Egzaminy

RSS

Wednesday, 30 October 2019

Kody korekcyjne
  • 12:15 - 14:00, sala 119

Friday, 8 November 2019

Logika dla informatyków
  • 16:00 - 18:00, s. 13 IDiKS

Friday, 22 November 2019

Analiza numeryczna (M)
  • 12:00 - 15:00, sala 25

  • 12:00 - 15:00, Sala HS IM

Friday, 13 December 2019

Analiza matematyczna
  • 16:00 - 18:00, s. 13 IDziKS

Saturday, 11 January 2020

Machine Learning
  • 13:00 - 17:00, sala 119

Tuesday, 14 January 2020

Kurs: Wstęp do programowania w języku C
  • 08:00 - 10:00, sala 139

  • 08:00 - 10:00, sala 141

Tuesday, 21 January 2020

Wstęp do informatyki
  • 10:00 - 12:00, sala 237

Thursday, 23 January 2020

Wstęp do informatyki
  • 12:00 - 14:00, sala 237

Friday, 24 January 2020

Logika dla informatyków
  • 16:00 - 18:00, s. 13 IDiKS

Friday, 31 January 2020

Kurs: Podstawowy warsztat informatyka
  • 09:00 - 11:00, sala 119

Monday, 3 February 2020

Kody korekcyjne
  • 12:00 - 16:00, sala 4

Wednesday, 5 February 2020

Języki programowania
  • 10:00 - 17:00, sala 310

Kody korekcyjne
  • 10:00 - 12:00, sala 4

Komunikacja człowiek-komputer
  • 10:00 - 14:30, sala 25

Struktury danych dla zaawansowanych
  • 12:15 - 15:15, sala 104

Systemy operacyjne
  • 10:00 - 13:00, sala 119

  • 10:00 - 13:00, sala 139

  • 10:00 - 13:00, sala 140

  • 10:00 - 13:00, sala 141

Thursday, 6 February 2020

Eksploracja danych
  • 14:00 - 16:00, sala 119

Inżynieria oprogramowania
  • 17:45 - 20:00, sala 119

Logika dla informatyków
  • 09:00 - 14:00, sala 25

  • 09:00 - 14:00, sala 105

  • 09:00 - 14:00, sala 139

  • 09:00 - 14:00, sala 140

  • 09:00 - 14:00, sala 141

Machine Learning
  • 09:30 - 13:00, sala 119

Podstawy grafiki komputerowej
  • 12:30 - 14:30, sala 103

Projekt dyplomowy
  • 08:00 - 16:00, sala 4

  • 08:00 - 15:00, sala 104

Projektowanie i wdrażanie systemów w chmurze
  • 08:00 - 15:00, sala 310

Friday, 7 February 2020

Analiza numeryczna (M)
  • 09:00 - 13:00, sala 25

  • 09:00 - 13:00, Sala 13 IDiKS

Systemy wbudowane
  • 15:00 - 18:00, sala 119

Monday, 10 February 2020

Analiza matematyczna
  • 14:00 - 16:00, sala 25

Numerical Optimization
  • 14:00 - 16:00, sala 103

Podstawy i zastosowania złożoności obliczeniowej
  • 12:00 - 15:00, sala 310

Tuesday, 11 February 2020

Matematyka dyskretna (L)
  • 10:00 - 15:00, sala 25

Wybrane elementy praktyki projektowania oprogramowania
  • 08:30 - 10:00, sala 25

Wednesday, 12 February 2020

Projektowanie i wdrażanie systemów w chmurze
  • 13:00 - 19:00, sala 310

Wstęp do informatyki
  • 09:00 - 15:00, sala 25

  • 09:00 - 15:00, sala 140

  • 09:00 - 14:00, s.13 IDiKS

Thursday, 13 February 2020

Matematyka dyskretna (M)
  • 10:00 - 14:00, sala 25

  • 10:00 - 14:00, s. 13 IDziKS

Friday, 14 February 2020

Kody korekcyjne
  • 12:00 - 14:00, sala 4

Projekt dyplomowy
  • 08:00 - 16:00, sala 140

  • 08:00 - 16:00, sala 141

  • 08:00 - 16:00, sala 310

Monday, 17 February 2020

Kurs: Wstęp do programowania w języku Python
  • 13:00 - 15:00, sala 139

Programowanie funkcyjne
  • 10:00 - 13:00, sala 25

Tuesday, 18 February 2020

Eksploracja danych
  • 16:00 - 18:00, Sala 119

Kurs: zaawansowane techniki w C++ i STL
  • 08:00 - 11:00, sala 5

Wednesday, 19 February 2020

Struktury danych dla zaawansowanych
  • 12:15 - 15:15, sala 104

Thursday, 20 February 2020

Matematyka dyskretna (M)
  • 10:00 - 14:00, sala 25

  • 10:00 - 14:00, sala 141

Programowanie układów FPGA
  • 14:00 - 16:00, sala 310

Friday, 21 February 2020

Wstęp do informatyki
  • 09:00 - 15:00, sala 25

Monday, 24 February 2020

Analiza numeryczna (M)
  • 09:00 - 13:00, sala 25

Logika dla informatyków
  • 13:00 - 17:00, sala 25

  • 13:00 - 17:00, sala 141

Tuesday, 25 February 2020

Matematyka dyskretna (L)
  • 10:00 - 15:00, sala 25

Systemy operacyjne
  • 10:00 - 13:00, sala 119